1. Máj - VCC Tatranský Oldtimer

Tatranský 1. Máj

O nás

Kamaráti veteránisti.

Náš VCC Tatranský Oldtimer a Mesto Vysoké Tatry si Vás dovoľujú pozvať na Prvomájový veterán zraz do Tatranskej Lomnice dňa 1.5.2024 (v stredu).

Vetrán zraz je určený výhradne pre motocykle a autá vyrobené v rokoch 1948 – 1989. Súčasťou zrazu bude výstava veteránov v parku v Tatranskej Lomnici, prvomájový sprievod a hlavne súťažná retro jazda. Itinerár a súťažné pokyny dostane každý účastník pri prezentácii. Novinkou zrazu budú darčeky pre každého registrovaného účastníka, obed a lístok do tomboly, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny.

Určite pochopíte, že s organizáciou zrazu sú spojené určité finančné náklady, preto na retro jazdu a na výstavu do parku budú vpustené len zaregistrované posádky so štartovným číslom. Posádky, ktoré sa chcú len „povoziť“ si prosím nájdite iný veterán zraz, prípadne vás radi uvítame ako divákov.

customer-image

[vc_column_text]Nie nadarmo je akcia taká grandiózna, keď Martin také vozidlá na jedno miesto nazbiera. Usmej sa na Martina máličko a on Ti ukáže krásne autíčko. Pálavský Oldtimer pod vedením Martina Mladoňa má tradíciu už zopár rokov a každý ďalší ročník naberá na kvalite. Akcia sa koná v malebnom prostredí Južnej Moravy, ktorá ponúka nie len zážitok z krásnej veteránskej akcie plnej nádherných skvostov, ale aj dobrú a zábavnú atmosféru v kruhu tých najbližších ľudí (priateľov, veteránistov). Vidieť toľko skvostov na jednom a taktiež nádhernom mieste sa nedá len tak. Chce to veľa šikovnosti a odvahy, aby sa niečo také zorganizovalo a organizátori vedia ako na to![/vc_column_text]

  • Erika, Vlado a Maja Moškovci
  • Púchov

Fotogaléria