Pálavský Oldtimer - VCC Tatranský Oldtimer

Pálavský Oldtimer

O nás

V době, kdy chutné víno tady zraje,
muzika cimbálová všude hraje,
tehdy je slyšet  hned po ránu
hlasitý zvuk veteránů.

Véhicle vzácne, vínečko výtečné,
prostředí krásné, zážitky báječné.
Ptáš-li se, zda bude pařba někde na Moravě?
Ba že jó, sejdem se znovu všichni na Pálavě!

Zraz historických vozidiel v čarovnom prostredí Južnej Moravy sa za posledné roky stal neoddeliteľnou súčasťou konca letných prázdnin. S dozrievajúcim viničom a prvým burčiakom sa v malebnom regióne Pálavy, dá sa povedať už tradične, schádzajú vzácne veterány so svojimi sympatickými posádkami.
Súčasťou programu je nenáročná jazda malebnými moravskými vinárskymi cestami s predstavením veteránov divákom v moravských mestách Mikulov a Valtice. Vyvrcholením veterán zrazu je súťaž krásy Concourse d´elegance v prekrásnom parku zámku Lednice. Zraz tradične končíme typickým moravským večerom, kde sa podáva výborné jedlo a víno a nechýba ani skvelá cimbálová muzika.
Veterán zraz Pálavský Oldtimer je stretnutím historických vozidiel vyrobených do roku 1945. Zároveň je to i prehliadka dobových kostýmov, ktoré si posádky prispôsobujú k svojim veteránom, čím sa umocňuje retro atmosféra celého podujatia.

customer-image

[vc_column_text]Nie nadarmo je akcia taká grandiózna, keď Martin také vozidlá na jedno miesto nazbiera. Usmej sa na Martina máličko a on Ti ukáže krásne autíčko. Pálavský Oldtimer pod vedením Martina Mladoňa má tradíciu už zopár rokov a každý ďalší ročník naberá na kvalite. Akcia sa koná v malebnom prostredí Južnej Moravy, ktorá ponúka nie len zážitok z krásnej veteránskej akcie plnej nádherných skvostov, ale aj dobrú a zábavnú atmosféru v kruhu tých najbližších ľudí (priateľov, veteránistov). Vidieť toľko skvostov na jednom a taktiež nádhernom mieste sa nedá len tak. Chce to veľa šikovnosti a odvahy, aby sa niečo také zorganizovalo a organizátori vedia ako na to![/vc_column_text]

  • Erika, Vlado a Maja Moškovci
  • Púchov

Fotogaléria

Ročník 2018

2018

Ročník 2019

2019

Ročník 2020

2020

Ročník 2021

2021

Ročník 2022

2022

Ročník 2023

2023